Sushi Złotno

Sushi Łódź Złotno ─ zamów najlepsze sushi z dostawą pod drzwi!

Czy wiesz, że sushi po raz pierwszy pojawiło się w Japonii w VIII wieku i z czasem przeszło prawdziwą ewolucję? Choć dzisiejsza forma tego dania nieco odbiega od jej początkowych receptur, to nieustannie cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Japonii, ale na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że na mapie Łodzi pojawia się coraz więcej restauracji serwujących dania kuchni japońskiej, w tym popularne sushi. My jednak idziemy o krok dalej, oferując naszym klientom możliwość zamówienia sushi na wynos z dowozem do poszczególnych osiedli. Jednym z nich jest osiedle Złotno, które obsługujemy z lokalu przy ulicy Rąbieńskiej 130. Jeśli masz ochotę na prawdziwe japońskie sushi przygotowywane przez doświadczonych sushi masterów, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. 

Zamów online

 

Jak złożyć zamówienie na sushi na wynos?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy możliwość zamówień na sushi z dowozem do osiedla Złotno w dwóch wygodnych formach ─ telefonicznie oraz online. Przy składaniu zamówienia online pamiętaj, aby wybrać nasz lokal przy Rąbieńskiej 130, wówczas Twoje zamówienie będzie dostarczone zdecydowanie szybciej. Obsługujemy płatność gotówką, kartą oraz szybkimi przelewami. Sam możesz zdecydować, w jaki sposób opłacisz swoje zamówienie. Z naszej strony gwarantujemy szybką, sprawną i wygodną obsługę i co najważniejsze najlepsze sushi na wynos w mieście.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla Złotno do składania zamówień!

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie