Sushi Zgierz

Sushi Art Łódź ─ Zgierz

Sushi jest najpopularniejszym daniem kuchni japońskiej. Wiele osób nie wyobraża sobie bez niego życia, inni w obawie o sposób jedzenia (pałeczki) mają opory, by po raz pierwszy spróbować tego dość orientalnego dania. 

Jeśli jesteś mieszkańcem Zgierza i chciałbyś spróbować ręcznie przyrządzanego, smacznego i aromatycznego sushi, to chętnie dostarczymy je do Twojego domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie na sushi na wynos z naszego lokalu Sushi Art mieszczącego się przy ulicy Zgierskiej 211 w Łodzi. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz online. Opłatę za jedzenie możesz uiścić w formie gotówki, zrealizować płatność kartą, lub za pośrednictwem szybkiego przelewu (przy zamówieniu online). 

 

Sushi na wynos Zgierz ─ szybko, wygodnie i smacznie!

Decydując się na nasze sushi na wynos z dostawą do Zgierza, możesz mieć pewność, że będzie ono świeże, aromatyczne i bardzo smaczne. Każde zamówienie przygotowywane jest na bieżąco w naszym lokalu przy ulicy Zgierskiej 211 przez doświadczonych sushi masterów. Zadbaliśmy o to, by w naszym menu znalazły się najpopularniejsze dania kuchni japońskiej,w  tym tradycyjne sushi rybne oraz warzywne, a także wielbiona przez klientów zupa ramen. Nasza oferta skierowana jest także do osób będących na diecie wegetariańskiej i wegańskiej ─ dla każdego coś miłego. Sprawdź nasze menu i zamów to, na co masz ochotę.

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie