Sushi Zdrowie

Sushi Łódź Zdrowie ─ najlepsze sushi z dowozem

Kuchnia japońska zdecydowanie zyskuje na popularności. Każdego dnia do grona jej wielbicieli dołącza wielu mieszkańców Łodzi, w tym osiedla Zdrowie. Wszystko to za sprawą naszego sushi na wynos, które serwujemy i dostarczamy przez 7 dni w tygodniu. 

Jeśli jesteś mieszkańcem osiedla Zdrowie Łódź, to z powodzeniem możesz zamówić nasze sushi z dostawą pod dom. Zamówienie można składać telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej sushiart.pl. Pamiętaj jednak, że zamawiając sushi z dowozem do osiedla na Zdrowiu, należy wybrać nasz lokal przy ulicy Rąbieńskiej 130. Wówczas Twoje zamówienie będzie przygotowane i dostarczone zdecydowanie szybciej. Przy zamówieniach na wynos przyjmujemy płatność gotówką, kartą, lub szybkim przelewem przy zamówieniu online. Wybór płatności należy do Ciebie!

Zamów online

 

Potrawy wprost z Kraju Kwitnącej Wiśni

Sushi Art Rąbieńska 130, to miejsce na mapie Łodzi, które zachwyca orientalnymi smakami kuchni wprost z Kraju Kwitnącej Wiśni. W naszym menu znajduje się tradycyjne sushi, a także popularna japońska zupa ramen. Co więcej, nasz lokal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego w menu znalazły się także propozycje dań wegetariańskich i wegańskich. Dzięki temu każdy mieszkaniec osiedla Zdrowie w Łodzi może znaleźć coś, co trafia w jego gusta smakowe. Nie zwlekaj i już dziś zamów nasze sushi na wynos. Serdecznie zapraszamy!

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie