Sushi Retkinia

Sushi Art Łódź Retkinia

Sushi Art to prawdopodobnie najlepszy lokal serwujący sushi na wynos w Twoim mieście. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców osiedla Retkinia w Łodzi, którzy każdego dnia mogą cieszyć swoje podniebienia wyśmienicie przygotowanymi przez naszych doświadczonych sushi masterów daniami kuchni japońskiej. 

Zamówienie na sushi na wynos na osiedle Retkinia w Łodzi można składać  telefonicznie lub online w naszym lokalu Sushi Art ul. Rąbieńskiej 130. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00-21:00, w piątki i soboty serwujemy sushi na wynos o godzinę dłużej, czyli do godziny 22:00, natomiast w niedzielę do godziny 20:00.  Zamówienie można opłacić w formie gotówki, płatności kartą przy odbiorze, lub za pośrednictwem szybkiego przelewu. 

Zamów online

Sushi z dowozem na osiedle Retkinia ─ poznaj nasze menu!

Sushi Art w Łodzi zlokalizowany przy ulicy Rąbieńskiej 130 ma do zaoferowania swoim klientom doskonałej jakości dania kuchni azjatyckiej serwowane na wynos ─ od tradycyjnych japońskich przystawek i zup, po popularne sushi dostępne w wielu ciekawych wariantach. W naszym menu znajdują się także potrawy wegetariańskie oraz wegańskie. Co więcej, z naszej oferty sushi na wynos mogą skorzystać także osoby ze skłonnością do alergii pokarmowych, ponieważ serwujemy również dania bezglutenowe. Jak widać, każdy mieszkaniec osiedla Retkinia w Łodzi znajdzie u nas coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień telefonicznych oraz online.

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie