Sushi Radogoszcz

Sushi Art Łódź Radogoszcz

Sushi Art to lokal na ulicy Zgierskiej 211 w Łodzi, który oferuje swoim klientom prawdopodobnie najlepsze sushi w mieście z dostawą pod wskazany adres. Dzięki nam możesz cieszyć się ulubionym smakiem kuchni japońskiej, gdziekolwiek jesteś ─ w domu, w pracy, czy na spotkaniu z przyjaciółmi. 

 

Jedną z lokalizacji, którą bardzo często obsługujemy, jest osiedle Radogoszcz. Jeśli zatem jesteś mieszkańcem tego osiedla, możesz skosztować naszego świeżego, pysznego i ręcznie przygotowywanego przez doświadczonych sushi masterów sushi, lub wybrać inne równie smaczne dania z naszego menu. 

Jak zamówić sushi z dowozem do osiedla Radogoszcz?

Zamawianie sushi z dowozem do osiedla Radogoszcz w Łodzi jest banalnie proste. Możesz to zrobić telefonicznie, kontaktując się z naszym pracownikiem, lub złożyć zamówienie online. Składając zamówienie za pośrednictwem naszej platformy internetowej, pamiętaj, aby przy zamówieniu na Radogoszcz wybrać lokal przy ulicy Zgierskiej 211. Wówczas Twoje zamówienie na sushi na wynos będzie dostarczone zdecydowanie szybciej. Przyjmujemy płatność gotówkową, kartą oraz szybkim przelewem (przy zamówieniach online).

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie