Sushi Rąbień AB

Sushi z dowozem do Rąbień AB

Jesteś mieszkańcem północnej części Rąbienia? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Od dziś możesz zamawiać swoje ulubione dania kuchni japońskiej z dostawą pod same drzwi. Wystarczy, że złożysz w naszym lokalu Sushi Art przy ulicy Rąbieńskiej 130 zamówienie, a my dołożymy wszelkich starań, by dotarło ono do Ciebie jak najszybciej. Nasza oferta skierowana jest do miłośników kuchni japońskiej, ale także osób, które po raz pierwszy chciałby spróbować orientalnej kuchni dostępnej na wyciągnięcie ręki. 

Zamówienie na sushi na wynos z dowozem do Rąbień AB możesz złożyć na dwa różne sposoby – za pośrednictwem naszej strony internetowej, kolejno wybierając lokal przy ulicy Rąbieńskiej 130 i wybierając z listy dania, które Cię interesują, ale możesz także skontaktować się z nami telefonicznie. Obsługujemy płatność gotówkową, kartą płatniczą, a także w przypadku zamówień online szybkie przelewy. 

Zamów online

 

Co w naszym menu?

Zanim jednak złożysz zamówienie, warto zapoznać się z naszym menu. Znajdziesz w nim tradycyjne dania kuchni japońskiej, czyli sushi w wielu dostępnych wariantach, a także odpowiednik naszego polskiego rosołu, czyli japońską zupę ramen. Wychodzimy również naprzeciw osobom będącym na diecie wegetariańskiej oraz wegańskiej. Nasze warzywne Hosomaki z pewnością przypadną do gustu niejednemu miłośnikowi dań dalekiego wschodu.

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie