Sushi Polesie

Sushi Art Łódź Polesie ─  serwujemy najlepsze sushi w mieście!

Lubisz dobrze przygotowane sushi? Świetnie się składa. W Sushi Art możemy zaproponować Ci najprawdopodobniej najlepsze sushi w mieście Łódź. Już teraz sprawdź nasze menu z dowozem na osiedle Polesie i wybierz coś dla siebie i swoich bliskich. 

Nasi klienci z osiedla Polesie mają możliwość skosztowania ręcznie przygotowywanego sushi na wynos przez doświadczonych sushi masterów. Co więcej, bazujemy wyłącznie na sprawdzonych i najwyższej jakości produktach, które każdego dnia starannie selekcjonujemy, byś mógł cieszyć się zawsze świeżym, aromatycznym i pięknie podanym sushi.  

Jak zamówić sushi na osiedle Polesie?

Osiedle Polesie w Łodzi słynie z ogrodu botanicznego, w którym występują rzadkie gatunki roślin. Jednak od teraz osiedle to słynie również z tego, że jego mieszkańcy mają okazję spróbować naszego sushi na wynos, które dostarczymy pod same drzwi. 

Zamów online

Abyśmy mogli to jednak zrobić musisz złożyć zamówienie w naszym lokalu przy ulicy Rąbieńskiej 130. Możesz to zrobić telefonicznie, kontaktując się z naszym pracownikiem, lub przez internet. Wybierając formę zamówień online, nie musisz obawiać się trudnych do przejścia folderów. Nasza strona jest czytelna i przejrzysta, dzięki czemu każdy, nawet osoby starsze świetnie sobie poradzą z właściwym złożeniem zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do niedzieli w godzinach:

poniedziałek - czwartek 11:00 - 21:00

piątek - sobota 11:00 - 22:00

niedziela 11:00 - 20:00

Obsługujemy płatność gotówkową, kartą płatniczą przy odbiorze, a także w przypadku zamówień online szybkim przelewem. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na nasze sushi na wynos!

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie