Sushi Łagiewniki

Sushi Art Łódź Łagiewniki ─ sushi na wynos

Nie masz pomysłu na obiad? A może wieczorem przychodzą goście, a Ty nie zdążyłaś nic przygotować do jedzenia? Nic straconego! W Sushi Art w Łodzi zamówisz świeże, pyszne i pięknie podane sushi z dowozem do osiedla Łagiewniki i nie tylko.

Wybierając nasz lokal przy ulicy Zgierskiej 211 w Łodzi, do wyboru masz szeroki wariant dań kuchni japońskiej - od Uramaki, Futomaki, Hosomaki, Nigirisushi, Temaki, po Misoshiru, a także smakowitą zupę ramen. A jeśli wśród Twoich gości są osoby na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej, to również dla nich znajdzie się coś odpowiedniego. Pyszne warzywne Hosomaki z pewnością przypadną im do gustu. 

 

Sushi na wynos Łagiewniki ─ jak złożyć zamówienie?

Zdecydowałeś się na nasze sushi na wynos? To świetnie, z pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji! Nasze dania możesz zamówić na dwa różne sposoby ─ telefonicznie oraz za pośrednictwem platformy internetowej sushiart.pl. Składając zamówienie online, pamiętaj, aby kliknąć lokal znajdujący się na ulicy Zgierskiej 211, wówczas zamówienie z sushi na wynos na Łagiewniki będzie dostarczone zdecydowanie szybciej. Za jedzenie zamawiane na wynos zapłacisz u nas kartą, gotówką oraz przy zamówieniu online szybkim przelewem. Sam zdecyduj, którą formę płatności wybierzesz!

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie