Sushi Julianów

Sushi Art Julianów ─ zamów sushi na wynos!

Zdając sobie sprawę z tego, że nasze dania kuchni japońskiej przygotowywane w lokalu Sushi Art przy ulicy Zgierskiej 211 w Łodzi cieszą się ogromną popularnością, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o kolejne osiedla. Jednym z nich jest osiedle Julianów, na którym mamy wielu zadowolonych klientów. Jeśli zatem jesteś mieszkańcem tego osiedla i masz ochotę zjeść świeże, aromatyczne i pięknie podane sushi na wynos to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. 

 

Co możemy zaoferować mieszkańcom osiedla Julianów?

Sushi Art to lokal serwujący dania kuchni azjatyckiej, w tym japońskie sushi dostępne w wielu ciekawych wariantach  ─ Uramaki, Futomaki, Hosomaki, Nigirisushi, Temaki i Misoshiru. Oferujemy także tradycyjną japońską zupę ramen, ale to nie wszystko. Nasza oferta skierowana jest również do osób będących na diecie wegetariańskiej oraz wegańskiej. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś, co trafia w jego smakowe gusta. 

Aby złożyć zamówienie na najlepsze sushi z dowozem do osiedla Julianów, wystarczy wejść na naszą stronę internetową sushiart.pl i przesłać zamówienie online. Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne. Sam zdecyduj, która forma jest dla Ciebie wygodniejsza!

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie