Sushi Bałuty

Sushi Art Łódź Bałuty ─ najlepsza kuchnia japońska w mieście!

Masz ochotę na smaczne, bo przygotowane z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych produktów sushi? Świetnie się składa. Możemy zaoferować Ci najlepsze sushi na wynos, jakie kiedykolwiek jadłeś z dowozem na dzielnicę Bałuty. Wystarczy, że złożysz zamówienie w naszym lokalu przy ulicy Zgierskiej 211. Możesz to zrobić kontaktując się z naszym pracownikiem telefonicznie, lub wysłać zamówienie online. Obsługujemy płatność gotówkową, kartą płatniczą oraz szybkim przelewem (w przypadku zamówienia online). 

Sushi Art to podwójne miejsce na mapie Łodzi, dlatego do naszych klientów, w tym mieszkańców osiedla Bałuty docieramy bardzo szybko. Gwarantujemy, że nasze sushi dojedzie do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie, byś mógł jak najszybciej delektować się jego wykwintnym smakiem. 

Sushi Art ─ zawsze pysznie, zawsze świeżo!

Wszyscy mieszkańcy osiedla Bałuty w Łodzi mają możliwość skosztowania ręcznie przygotowywanych dań kuchni japońskiej przez doświadczonych sushi masterów. Bazujemy na wysokiej jakości produktach, które każdego dnia starannie selekcjonujemy, byś mógł zawsze cieszyć się smacznym, aromatycznym i pięknie podanym sushi na wynos

W  naszym lokalu oprócz tradycyjnego sushi dostępnego w wielu ciekawych wariantach zamówisz także inne popularne dania kuchni japońskiej. Proponujemy pyszną zupę ramen (odpowiednik naszego polskiego rosołu), a także dania wegetariańskie i wegańskie. Wszystko to z myślą o tym, by zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dania kuchni japońskiej w naszym lokalu.

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie