Sushi Aleksandrów Łódzki

Sushi Aleksandrów Łódzki

Sushi Art to lokal znajdujący się w Łodzi przy ulicy Rąbieńskiej 130. Z tego miejsca dostarczamy dania kuchni japońskiej nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do oddalonych o kilka, a nawet kilkanaście kilometrów miejscowości. Jedną z jest Aleksandrów Łódzki. Jego mieszkańcy mogą zasmakować naszych wyśmienitych, świeżych, aromatycznych i pięknie podanych potraw, bez konieczności wychodzenia z domu. 

W naszym menu nie mogło zabraknąć sushi w wielu dostępnych wariantach – Uramaki, Futomaki, Hosomaki, Nigirisushi, Temaki i Misoshiru, a także smakowitej zupy ramen. Serwujemy także dania wegetariańskie i wegańskie. Do każdej przygotowywanej potrawy wkładamy ogrom serca i zaangażowania, aby móc zaserwować Ci najlepsze sushi na wynos, jakie kiedykolwiek jadłeś.  

Zamów online

Jak złożyć zamówienie na sushi do Aleksandrowa Łódzkiego?

Dbając o wygodę i komfort naszych klientów, oferujemy dwie możliwości składania zamówień na sushi z dowozem do Aleksandrowa Łódzkiego. Możesz to zrobić telefonicznie, dzwoniąc do naszego lokalu przy ulicy Rąbieńskiej 130, lub złożyć zamówienie online. Zamówienie online na sushi na wynos złożysz za pośrednictwem naszej platformy internetowej, która jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Zachęcamy do skorzystania z najbardziej dogodnej dla Ciebie formy zamówienia.

 

TeofilówRetkiniaAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiRąbieńRąbień AB,
AntoniewZdrowieZłotnoRadogoszczŁagiewnikiZgierzJulianówBałutyPolesie